Про нас

Основним напрямком діяльності компанії «Кюгель» є продаж комплектуючих для промислового устаткування від світових виробників. Наша компанія працює з виробниками комплектуючих напряму, без посередників, що гарантує виключно оригінальну та високоякісну продукцію в стислі терміни, та за помірними цінами. Крім торгової сфери, вже протягом декількох років ми активно розвиваємо інженерно-проектну та виробничу діяльність, пропонуючи свої розробки в металообробній та верстатобудівельній галузі.

Компанія «Кюгель» постійно розширює складський асортимент найважливіших комплектуючих для швидкого вирішення завдань по сервісному обслуговуванню та ремонту промислового обладнання. Завдяки цьому наші партнери здатні налагодити безперебійний виробничий процес або мінімізувати термін простою обладнання. Вже зараз на складах компанії є понад 3000 найменувань продуктів, готових до негайного відвантаження, а загальний перелік пропонованих продуктів наближається до 300000.

Також для зручності клієнтам, ми запустили інтернет-майданчик prolm.com.ua, де в онлайн режимі можливо не тільки ознайомитися з наявними на складах товарами, але й швидко замовити та сплатити. Як надійний постачальник, ми раді бачити в якості партнерів не тільки великі промислові підприємства, а приватних осіб-ентузіастів, винахідників в області автоматизації та верстатобудуванні.

Будемо раді співпраці з Вами!